نمایش نوار ابزار

پیام تبریک مهندس آذروش به مناسبت فرارسیدن میلاد امام حسن عسکری(ع)

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا، با صدور پیامی عید میلاد حضرت امام حسن عسکری(ع) را به عموم مسلمین تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر است: «تولد امام یازدهم (ع) بشارت دهنده ظهور موعود است که مرهمی بر تمام رنج ها و مقصد تمام رفتن ها و رسیدن ها می شود.

ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع ) نقطه عطفی در تاریخ تشیع بود. آماده سازی شیعیان برای ورود به دوران غیبت  منجی بزرگ عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) مسئولیت خطیری  بود که با صبر و بردباری و درایت بی نظیر ایشان  به نیکوترین شکل به انجام رسید.

فضائل و کمالات معنوی آن حضرت موجب شده بود که دوست و دشمن شیفته آن حضرت شده و از صمیم قلب به آن حضرت ارادت بورزند و وجود گرامی امام را خواسته یا ناخواسته محترم شمارند. ایشان در دوران امامت پر بار خویش،  آثار مهمی از تفسیر قرآن و نشر احکام و بیان مسائل فقهی بر جای گذاشتند و بهره مندی مسلمانان از  تعلیمات عالیه قرآنی،  تبحر مسلمانان در فقه و فلسفه، ترویج  مناظرات کلامی و نهادینه کردن اصل امامت در جامعه مسلمین، از دیگر برکات دوران امامت حضرت امام حسن عسگری (ع) بود.

اینجانب فرا رسیدن هشتم ربیع الثانی سالروز ولادت با سعادت یازدهمین واسطه فیض خداوند، حضرت امام حسن عسگری (ع) را به همه مسلمانان، شیعیان و همکاران ارجمند در مجموعه آتیه صبا و شرکت های تابعه تبریک عرض نموده و برای تمامی هموطنان  توفیق بهره مندی از تعالیم ارزشمند این امام همام و حرکت در مسیر حق و حقیقت  را مسئلت دارم.»

چاپ صفحه

بازدید: ۱۵۴۱

مطالب مشابه
دیدگاه ها