نمایش نوار ابزار

پیام مهندس آذروش به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت محمد ( ص ) و آغاز هفته وحدت

شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در پیامی فرارسیدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا متن پیام مهندس آذروش بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فاعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا»
زادروز فرخنده پیامبر خاتم حضرت محمد(ص) و موسس مکتب شیعه جعفری امام صادق(ع)، به واقع بهترین محمل برای آشکار کردن وحدت و همدلی نظری و عملی امت اسلام در جهان کنونی است.
میلاد حضرت رسول‌اکرم(ص) نقطه عطفی در رسالت انبیاء و آغاز تحولی شگرف درجامعه بشریت بود و کتاب مقدس و همیشه جاوید این پیامبر عظیم‌الشأن دریائی از معرفت، حکمت، عقل و درایت، علم و دانائی را به جهانیان عرضه کرد و جهانی نو را نوید داد که پایانی بود بر ظلمت و تاریکی‌ها و انوار هدایت ، جهان را به نور و یکتاپرستی متبلور ساخت . هفدهم ربیع‌الاول همچنین یادآور تولد یکی از نوادر علم و معرفت و دانش و تقوا و پرهیزکاری و بنیان‌گذار مذهب شیعه حضرت امام‌صادق(ع) است که دریای علم‌اش نه تنها جهان اسلام بلکه سرزمین‌های دیگر مذاهب و ادیان را به انوار معرفت روشنائی بخشیده و چشمه جوشان فضیلیت و خردمندی‌اش جهانی را متحیر ساخته است.
هفته وحدت، فرصت مناسبی است و می تواند امت اسلامی را جمع کرده و به همگرایی و همسویی آنان کمک کند. جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی با توطئه های مختلف استکبار جهانی و هم پیمانان فرومایه آن مواجه شد و نقشه های دشمنان به منظور تضعیف انقلاب اسلامی ، یکی پس از دیگری به مرحله اجرا درآمد که یکی از مهم ترین توطئه های استکبار ، ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی بود که با درایت و دوراندیشی امام راحل (ره) خنثی شد. از آن زمان جلوه های راستین وحدت در پرتو رهبری های امام خمینی(ره) در نظام جمهوری اسلامی ایران آغاز و تحقق یافت و امروز در امتداد رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت اللّه خامنه ای (مدظله العالی) پرچم پرافتخار توحید به اهتزاز درآمده است.
اینجانب فرارسیدن سالروز میلاد مسعود مبشر خرد و مبلغ مهربانی و تجلی لطف بی کران خالق بر مخلوق را که به یمن آن روح وحدت و اخوت در بین مسلمانان دمیده می شود، به شما هموطنان گرامی و همکاران گرانقدر در هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه تبریک عرض می نمایم.

چاپ صفحه

بازدید: ۲۰۶۲

مطالب مشابه
دیدگاه ها