نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در نشست مشترک با رئیس هیأت مدیره جامعه صنعت کفش ایران مطرح کرد:
احیای کفش ملی با مشارکت بخش خصوصی/ میراث ارزشمند صنعت کشور باید با درایت حفظ شود

یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا طی نشست مشترکی با رئیس هیأت مدیره جامعه صنعت کفش ایران، رییس هیئت مدیره جامعه مدیران کفش ایران و عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی همکاری بخش خصوصی با گروه صنعتی ملی پرداختند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش در این نشست با اشاره به مزیت‌های مدیریت بخش خصوصی در اقتصاد کشور، اظهار کرد: چشم انداز مجموعه ما این است که نه تنها گروه صنعتی ملی بلکه همه شرکت های زیر مجموعه خود را واگذار کنیم. اگر بخواهیم با انصاف قضاوت کنیم مدیریت بخش خصوصی از مدیریت دولتی در صنعت و اقتصاد کارآمد تر است.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، تجربه واگذاری و همکاری بخش خصوصی با کفش بلا نمونه بارز یک تجربه موفق در عرصه واگذاری هاست دانست و افزود: همان طور که همواره مقام معظم رهبری و دولت محترم نیز تاکید داشته اند، واگذاری مجموعه ها به بخش خصوصی می‌تواند به ایجاد اشتغال پایدار کمک کند و ما در این راه ثابت قدم خواهیم بود.
وی تصریح کرد: کفش ملی از زیرمجموعه های هلدینگ آتیه صبا و از بزرگترین توزیع کننده‌های کفش در ایران است که باید به شرایط ایده آل تری در بازار و صنعت کفش کشور دست پیدا کند.
مهندس آذروش با بیان اینکه، میراث ارزشمند صنعت کشور باید با درایت حفظ شود، اظهار کرد: زحماتی که گذشتگان برای راه اندازی مجموعه کفش ملی کشیده اند امروز باید قدر دانسته شود بنابراین باید بهترین راهکار و اصول برای واگذاری گروه صنعتی ملی (کفش ملی) در نظر گرفته شود.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: علاوه بر بحث واگذاری، می‌توان با افراد با سابقه و خوشنام که اهلیتشان در صنعت و اقتصاد کشور ثابت شده است تفاهم همکاری برای ارتقای کیفیت تولید و فروش منعقد کرد، که در این زمینه و در آینده مذاکرات مفصل تری با جامعه صنعت کفش ایران انجام خواهد گرفت.
مهندس آذروش یادآور شد: در بسیاری از شهرستان های کشور فروشگاه های بسیار خوبی به لحاظ موقعیت داریم که باید با مشارکت بخش خصوصی ظرفیت های آن را ارتقا بخشیم. امید آن می رود که گروه صنعتی ملی (کفش ملی) بتواند با مشارکت جامعه صنعت کفش ایران به جایگاه واقعی خود دست یابد.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۰۲۵

مطالب مشابه
دیدگاه ها