نمایش نوار ابزار

مدیرعامل آتیه صبا در جریان بازدید از شرکت آرین پارسه کیش؛
اقتصاد کشور به توسعه گردشگری نیاز دارد/باید از همه ظرفیت های جذب توریست استفاده کرد

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

مهندس ولی آذروش و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ضمن بازدید از هتل شایگان و شرکت آرین پارسه کیش از کارکنان نمونه طی مراسمی تقدیر کردند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش ضمن تشکر از زحمات همه عوامل شرکت آرین‌پارسه؛ گفت: این ارتقا و پیشرفت چشمگیر نتیجه برنامه‌ریزی صحیح و تلاش تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه است که البته باید تداوم داشته باشد.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا همچنین ضمن تشریح برخی از اقدامات هلدینگ آتیه صبا طی سال‌های گذشته و اشاره به اهداف پیش‌روی این شرکت، اظهار کرد: ما امانتدار قشر محترم و نجیب بازنشستگان کشور هستیم که باید برای حفظ منافع این عزیزان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
وی همچنین به مسئله اخلاق مداری در جذب گردشگر و رونق کسب وکار اشاره کرد و گفت: بدون شک اقتصاد کشور در این مقطع نیازمند توسعه گردشگری و جذب توریست است که باید برای آن برنامه ریزی دقیق داشت.
مهندس آذروش یادآور شد: باید نگاه سنتی خود به مقوله گردشگری را تغییر دهیم و از تمام ظرفیت ها برای جذب توریست استفاده کنیم چرا که بسیاری از پتانسیل های گردشگری در کشور مورد غلفلت واقع شده است.
همچنین در ادامه این مراسم «فرشید کریمی»، مدیرعامل شرکت آرین‌پارسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این مجموعه طی سال‌های اخیر را ارائه داد و ضمن تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا، مراتب تقدیر خود را از تمامی کارکنان شرکت آرین‌پارسه و هتل شایگان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره هلدینگ آتیه صبا در جریان حضور خود در هتل شایگان کیش، از تمامی بخش‌های این هتل و همچنین شرکت آرین‌پارسه بازدید کردند.
گفتنی است دیدار و نشست با «محمدابراهیم انصاری لاری»، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با رویکرد معرفی هلدینگ آتیه صبا و لزوم همکاری‌های بیشتر در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و سایر ظرفیت‌های موجود در جزیره کیش و همچنین سخنرانی در همایش «پلیس و اصناف» به میزبانی هتل شایگان کیش از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا در روز چهارشنبه هجدهم مهرماه است.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۱۱۹

دیدگاه ها