نمایش نوار ابزار

لبیک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به پیام نوروزی رهبری در خصوص رونق تولید

پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، با صدور اطلاعیه‌ای به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر است:
پیام مسرت بخش و امید آفرین رهبر معظم انقلاب اسلامى حضرت آیت الله خامنه اى مدظله العالى در اعلام سال ۱۳۹۸ به نام سال «رونق تولید»، یک بار دیگر باعث دلگرمی تمامی تلاشگران در عرصه های مختلف اقتصادی کشور شد.
نام امسال بدون تردید برای همه سربازان خط مقدم اقتصادی به خصوص در حوزه صنعت و اشتغال نوید بخش افقی روشن در سپهر اقتصادی کشور خواهد بود. همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، مردم ایران توانستند سال پرماجرای ۹۷ را با صلابت و بصیرت پشت سر گذاشته و نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنند. ما نیز به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان که در سال گذشته علیرغم سختی‌ها توانستیم در گردنه های سخت اقتصادی در سه حوزه صنعت و معدن، حمل و نقل و گردشگری با همت جوانان خوش فکر، منشا تحول شویم در سال ۹۸ نیز از تمام پتانسیل‌های مجموعه آتیه صبا، برای خدمت به «رونق تولید» و ایجاد اشتغال پایدار بهره خواهیم برد.
در سال ۱۳۹۷ علیرغم مشکلات و مسائل فراوانی که توسط دشمنان قسم خورده این سرزمین ایجاد شد توانستیم در هلدینگ و شرکت‌های تابعه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.
در سال گذشته به فضل الهی و با بهره‌گیری از نیروهای جوان و خلاق، توانستیم بسیاری از واحدهای تولیدی نیمه تعطیل و در آستانه انحلال را به چرخه تولید بازگردانده و به ایجاد اشتغال مولد کمک کنیم. در زمینه حمل و نقل نیز بسیاری از شرکت‌ها توانستند در سطح اول نقش آفرینی اقتصادی قرار گیرند. همچنین در حوزه گردشگری خدمات مطلوب کیفی و کمی را به سطح استانداردهای بین المللی نزدیک نمودیم. بی تردید این روند در سال ۹۸ و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری با تلاشی مضاعف و همتی مجاهدانه پیگری خواهد شد.
همچنین اینجانب به عنوان سرباز کوچک ملت ایران در خط مقدم اقتصادی، در نگهبانى از تولید صنعتى ومعدنى و گسترش آن با بکارگیرى سیاست هاى مناسب تولیدى و تجارى این پیام امید آفرین را لبیک گفته و همه توان خود را به کار بسته تا در چهارچوب سیاست هاى کلان نظام در اقتصاد مقاومتى براى تحقق «رونق تولید» حرکت کنیم. بدون شک رونق تولید در کشور که نامگذاری آن توسط مقام معظم رهبری، نشانی از درایت ایشان در شرایط کنونی است؛ می تواند سپر محکمی در برابر دشمنان ملت ایران در سال جدید باشد. امید است سال ۱۳۹۸ را به فضل الهى با همکارى همه تولیدگران متعهد و متخصص و جوانان دانشمند، به سال کار و تلاش مجاهدانه در صیانت ازتولید ملى و ارتقای سطح کمى و کیفى آن و سال فتح بازارهاى هدف ، براى جذب و نفوذ کالاهای تولید شده در کشور بدل خواهیم ساخت تا انشاالله تولید کشور پر رونق تر از گذشته به کار خود ادامه دهد.
ولی آذروش
مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا

چاپ صفحه

بازدید: ۶۴۵

مطالب مشابه
دیدگاه ها