نمایش نوار ابزار

پیام مهندس آذروش به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و محکومیت حادثه تروریستی اهواز

شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، حادثه تروریستی اهواز را محکوم و به خانواده معزز آنان تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر می باشد:

«هفته دفاع مقدس یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ سیاسی کشور و تبلور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است که وحدت، ایثار و تمسک به دستورات الهی از مهم‌ترین برکات آن است.

جنگ هشت ساله‌ای که بر مردم صبور، مومن و مقاوم ما تحمیل شد و غرور ناشی از این دفاع شرافتمندانه و مقدس ، عصر ما را به میراثی گرانسنگ و جاویدان مبدل کرد و صیانت از دستاوردی چنین ارزشمند ضامن پایداری ‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیز ما ایران خواهد بود.

بدون شک حادثه تروریستی کوردلانه بدخواهان مردم و نظام در اهواز ، هیچ خللی در اقتدار و پایمردی مردم دلاور ایران نخواهد گذاشت و  ایران اسلامی با عزت٬ مستقل و مقتدر، خار چشم استکبار جهانی است و آنان با توسل به پلیدترین روش های جنایات بشری، تصور ایجاد ناامنی در این کشور را دارند اما غافل از اینکه جمهوری اسلامی ایران با زعامت مقام معظم رهبری٬ وحدت و یکپارچگی مردم و اقتدار نیروهای نظامی رو به جلو حرکت می کند و چنین حوادثی، خللی در رسیدن به آرمان های انقلابی ایجاد نمی کند.

مزدوران استکبار و جلادان نامسلمان،امروز در اهواز جمعی از سربازان غیور این سرزمین را به رگبار گلوله بسته و مظلومانه به شهادت رساندند. این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه که در ادامه خباثت‌های دشمنان اسلام با ملت رشید ایران اسلامی صورت گرفت؛ نشان از استیصال آنان و ضربات کاری اقدامات ضد تروریستی جمهوری اسلامی ایران به ستون فقرات این پدیده شوم در منطقه دارد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری، خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز و مردم شهید پرور ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت ساله دفاع مقدس، عزت و سربلندی  ایران اسلامی و توفیق بیش از پیش مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه پروردگار عالمیان مسئلت دارم.»

چاپ صفحه

بازدید: ۲۸۴۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها