نمایش نوار ابزار

پیام مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت روز جهانی قدس و رهنمودهای مقام معظم رهبری

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا همزمان با فرارسیدن روز قدس، این روز را میراث گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و زمانی سرنوشت ساز برای مردم مومن و مسلمان فلسطین دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا مهندس آذروش همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و فرارسیدن روز قدس پیامی به شرح زیر صادر کرد:
روز جهانی قدس ، روز سرنوشت ساز مردم مومن و مسلمان فلسطین و میراث گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که نور امید را در دل این مردم ستم دیده تاباند و وجود انسانی آنها را به پشتیبانی با شکوه مردم کشور ایران دلگرم ساخت.
امام خمینی (ره) به عنوان زبان گویای مظلومان جهان در نخستین سال از پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را با عنوان روز جهانی قدس با هدف حمایت از قبله نخست مسلمانان و مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد و از آن پس همه ساله دنیا شاهد حمایت مسلمانان و آزاداندیشان جهان از این اقدام انقلابی است.
بر همه مسلمانان فرض است که بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی همگام و همزبان با یکدیگر ضمن شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمانهای عظیم الشان امام خمینی(ره) بیعتی دوباره داشته باشند .
مهندس آذروش در ادامه این بیانیه إظهار داشت : امیدوارم قدم های استوار یکایک شما بزرگواران و خانواده بزرگ آتیه صبا و همه آنانی که در روز جهانی قدس حضوری پررنگ دارند همانند پتکی بر پیکر رژیم روبه اضمحلال صهیونیستی فرود آید و هر چه زودتر باحمایت های خداوند متعال، دنیا شاهد جهانی عاری از صهیونیست و تفکرات صهیونیست باشد.

چاپ صفحه

بازدید: ۵۱۲۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها