نمایش نوار ابزار

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا (ع) و دهه کرامت

سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش در پیامی میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت را به همه شیعیان جهان تبریک و تهنیت گفت. در متن پیام آمده است: «یازدهمین روز از ماه ذی القعده مصادف است با میلاد شمس الشموس حضرت ثامن الحجج (ع)، امام بزرگواری که هنوز عطر حضورش مشام جان شیفتگان را درمشهد الرضا پایتخت قلوب عاشقان اهل بیت (ع) می نوازد امامی که دست تقدیرش به دیار شیعیان پاکباز، ایران عزیزمان کشاند و اگرچه در زمان حیات ظاهری جور خلفای عباسی اجازه نداد هرگز در جایگاه خلافت که پروردگار برای حضرتش به ودیعت نهاده بود قرار گیرد، لیکن سیزده قرن است مردمان قدرشناس این دیار سلطان توس می‌خوانندش و منت‌دار فرمانروایی مطلق ثامن‌الحجج بر قلب‌هایشان هستند.

امامی که چشمه جوشان لطف و رحمتش به دریای ازلی رحمت و رأفت بی‌کران پروردگار متصل است و هر پناه‌جوی بی‌آشیانى، در پناه نگاه و نوازش او، چون آهوی رمیده از صیاد، آرام می‌گیرد.

امید است تا همه مسلمانان جهان با  تفکر و تعمق در سیره زندگانی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت (ع) بتوانند در مسیر دینداری و علم و اندیشه گام برداشته و درزمره شیعیان و پیروان راستین ائمه معصومین علیهم السلام قرارگیرند .

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده و خجسته به تمامی مردم عزیر ایران به خصوص همکاران و بازنشستگان عزیز کشورمان از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسألت دارم.»

چاپ صفحه

بازدید: ۴۷۸۲

مطالب مشابه
دیدگاه ها