نمایش نوار ابزار

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به تمام بانوان ایران زمین و مسلمان جهان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر است:
سالروز ولادت فرخنده و باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فخر زنان عالم، به عنوان روز پاسداشت مقام شامخ مادر و روز زن نامیده شده است. بزرگ بانویی که نامش برگرفته از «فاطر السموات» بوده و سرمنشأ رحمت و عنایت است .اوکه در جایگاه دختر رسول گرامی اسلام گوهر گنجینه حیا و نماد عصمت و پاکی است و به عنوان همسر ولی خداوند، برترین همسر و تداوم بخش سلاله پاک محمدی, واسطه‌ فیض امامت و جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی است.
دخت بزرگوار پیامبر رحمت حضرت محمدمصطفی (ص) که به حق ام‌ابیها نام گرفته‌اند، الگویی تمام عیار، شایسته و کامل برای زن مسلمان در تمامی دوران هستند و بانوان ایرانی با پیروی از شخصیت معظم آن بانوی مکرمه ثابت کرده‌اند که الگوی کاملی را برای همه عرصه‌های زندگی خود انتخاب کرده‌اند.
در جامعه اسلامی، شغل مادری و همسرداری زن با اصالت و ارزشمند است و اساس خانواده بر پایه مهر زن استوار شده و این مهر، پیوند ناگسستنی میان اعضای خانواده ایجاد می‌کند.
مرور هر لحظه از عمر پربرکت حضرت فاطمه (س) یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است .هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادرنیزفرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است. امید که همگام با نو شدن طبیعت و به برکت این میلاد فرخنده و شکوفایی بهار معنویت ، زوایای زندگی سراسر نورانیت حضرت زهرای مرضیه (س) را به دقت بنگریم و آموزه های آن را که تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی است به کار بندیم.
اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان کشور به ویژه بانوان همکار در خانواده بزرگ آتیه صبا و شرکت های تابعه، امیدوارم همه ما توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (س) را داشته باشیم و محیط کار و جامعه مان از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر شود.

چاپ صفحه

بازدید: ۵۴۸

مطالب مشابه
دیدگاه ها