نمایش نوار ابزار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به مناسبت فرا رسیدن عید فطر

شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، مهندس «ولی آذروش» مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا طی پیامی عید سعید فطر را به تمامی همکاران این شرکت و شرکت‌های تابعه هلدینگ آتیه صبا تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می‌باشد؛
ماه رمضان، ماه بهارقرآن، ماه عشق، ماه نور، ماه پاکی و تعالی انسان به پایان رسید. رمضان ماه مهمانی الهی و نزول برکات آسمانی است؛ ماهی که پیامبر خدا در توصیفش چنین می گوید: لَو یَعلَمُ العِبادُ ما فى رَمَضانَ، لَتَمَنَّت أن یَکُونَ رَمَضانُ سَنَهً ؛اگر بندگان بدانند که در رمضان، چه [نعمت ها و آثارى ]هست، آرزو مى کنند که رمضان، یک سال باشد. خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخش خود در ماه رمضان را در تقدیر همه ما مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه میهمانی خدا ماه تهذیب و تزکیه نفس در روزها و شب های قدر بار دیگر با یاری از درگاه پر مهر و محبت بی نهایتش به آرامش وصف ناشدنی دست یابیم.
رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافتگاه این وصال. فطر روزمهربانی و بنده نوازی خداوند است؛ نوروز پرهیزگاران و شادمانه ترین عید خداوندی است. عید سعید فطر تجلی و نماد خداخواهی و جشن دوری از معصیت و گناه و اوج امیدواری و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است. امید است که همکاران عزیز و مردم مسلمان ایران عزیز بهره وافی از این ماه پر برکت برده باشند.
اینجانب ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مومنان روزه دار و همکاران محترم در هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه، عید سعید فطر را به همکاران عزیز و خانواده های آنها تبریک عرض نموده و از خداوند کریم مسئلت می نمایم که در این ماه، بهترین سرنوشت ها را برای بندگان صالح خویش مقدر کرده باشد.
امید است به برکت این عید رحمت و مغفرت فضای مودت و تکریم انسان ها در جهان قوت گرفته و از این پس نظاره گر تحکیم پیوندهای وحدت و همدلی، پیشبرد آرمان های متعالی دین مبین اسلام و گسترش آزادی، عدالت، امنیت و رفاه، سعادت و پیشرفت در جهان باشیم.

چاپ صفحه

بازدید: ۵۰۳۷

مطالب مشابه
دیدگاه ها