نمایش نوار ابزار

پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به مناسبت اربعین حسینی

دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷

مهندس آذروش مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، در پیامی فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، متن پیام مهندس آذروش به شرح زیر است:

«عاشورا رستاخیز زمین و زمان بود و اربعین تکرار یاد و خاطره حماسه سازان کربلاست. عاشورا ابتدای عشق است و اربعین چله عارفانه تشیع سرخ علوی. عاشورا روز خروش خون حسین(ع) است و اربعین، انعکاس فریاد ترک‌های پایه‌‌های ظلم و ستم. عاشورا روز اتمام حجت و سخن گفتن امام حسین(ع) با تاریخ است و اربعین روز مبهوت شدن تاریخ پای درس ثاراله، اربعین همانا زنده نگهداشتن یاد حقیقت و خاطره‌ی شهادت در مقابل طوفان تبلیغات دشمن است.

عاشورای حسینی (ع) تجلی ارزش‌های بلند آسمان بر روی زمین است و اربعین قطعه‌ای از این حماسه جاوید که به برکت روشنگری‌های حضرت زینب (س) به ارمغان آمده است.

اربعین، دوباره خوانی کربلاست. مرور خردمندانه حماسه‌ای‌ست که هر چند با گریستن آغاز می‌شود اما با نگریستن ادامه می‌یابد. بر ماست که هنر کنیم و رودخانه بی‌قراری را به درک دریای حسین (ع) رهنمون باشیم. بی شک اربعین حسینی خون تازه‌ای برای مبارزه با مستکبران عالم و دست‌نشانده‌های آن‌ها در رگ‌های پیکره اسلام وارد می‌کند.

همچنان است که بر پا شدن شور حسینی همزمان با راهپیمایی بزرگ اربعین فرصت مناسبی جهت ابراز ارادت و شیفتگی شیعیان جهان به درگاه حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام است که با کوله باری از عشق و محبت عازم شرکت در این اجتماع انسان ساز هستند.

اینجانب فرا رسیدن اربعین شهادت حضرت امام حسین(ع) و شهدای دشت کربلا را به همه آزادگان، آزاداندیشان و به ویژه کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و همکاران در شرکت‌های تابعه، تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت باری تعالی خواستار توفیق خدمتگزاری بیش از پیش به وفاداران اهل بیت علیهم السلام می باشیم.»

چاپ صفحه

بازدید: ۳۱۴۵

مطالب مشابه
دیدگاه ها