نمایش نوار ابزار

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت هفته دولت

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

مهندس ولی آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در پیامی آغاز هفته دولت را به همه کارمندان و کارکنان دولت و شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا،متن کامل پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به شرح زیر است:

هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا؛ سیره، منش و روش آنان بود. شهیدان رجایی و باهنر نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند، بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید بزرگوار، می‌تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان، تأسی نمایند.
هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق‌های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رسانده و با تدبیر زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور ، در حیطه های مختلف به ویژه در زمینه گسترده شدن روحیه امید در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم هلدینگ آتیه صبا تبریک عرض نموده و موفقیت دولت تدبیر و امید را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۵۲۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها