نمایش نوار ابزار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
نجات کشور با ورود جوانان توانمند به عرصه مدیریت میسر است

چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با ورود جوانان باانگیزه، تحصیلکرده و توانمند به عرصه مدیریت می توانیم کشور را نجات دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در بازدید از خبرگزاری ایرنا، با تاکید بر این مطلب اظهار کرد: نجات کشور با ورود جوانان توانمند به عرصه مدیریت میسر است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: سالها بی اعتمادی به جوانان باعث شده است برخی افراد توانمند از چرخه مدیریت خارج شوند.

وی ادامه داد: برای انتخاب جوانان در پست های مدیریتی نیازی نیست که همه سلسله مراتب رعایت شود؛ زیرا امکان بروز خطا میان همه افراد در سنین مختلف وجود دارد اما نباید با این بهانه جوانان را از چرخه مدیریت خارج کنیم.

شریعتمداری افزود: یکی از نکات دارای اهمیت این است که بدانیم در ۴۰ سال گذشته چند بار فرصت انجام جراحی های بزرگ در عرصه های مختلف را داشته ایم تا بتوانیم براساس خواست عمومی عمل کنیم.

وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی با اشاره به حادثه اخیر سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ حامل گوشت افزود: اخبار و اطلاعات نادرست زیادی درباره این سانحه هوایی منتشر شده است زیرا از اعتماد عمومی به درستی صیانت نکردیم و همین امر موجب شده است افکارعمومی پذیرای اخبار نادرست باشد.

وی خاطرنشان کرد: در انتشار اخبار و اطلاعات باید مردم را محرم دانسته و آنان را از دسترسی به اخبار صحیح محروم نکنیم؛ زیرا فقط با استفاده از این شیوه می توانیم اعتماد سرمایه های اجتماعی را بازگردانیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: روحیه شفافیت و تشریک مساعی را باید با آموزش از سنین کودکی میان مردم جامعه نهادینه کرد.

چاپ صفحه

بازدید: ۱۲۰۲

مطالب مشابه
دیدگاه ها