نمایش نوار ابزار

نشست بررسی وضعیت و تعیین تکلیف اراضی گنجه متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی

چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

با حضور مسئولان شهرستان رودبار و اعضای هیئت مدیره هلدینگ آتیه صبا برگزار شد؛

نشست بررسی وضعیت و تعیین تکلیف اراضی گنجه متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی

پیرو سفر آقای دکتر جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و آقای مهندس آذروش مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و هیئت همراه به شهرستان رودبار در فروردین ماه سال جاری به منظور پیگیری توافقات گذشته، روز شنبه مورخ ۱۳/۰۵/۱۳۹۷ هیأتی به سرپرستی آقای مهندس علیخان‌زاده عضو هیئت مدیره و به همراهی آقای بخشایش رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ‌آتیه‌صبا، مدیرعامل گروه صنعتی ملی و نمایندگان شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، جهت بازدید از اراضی گنجه به شهرستان رودبار عزیمت و با نماینده محترم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان دیدار و مذاکراتی بعمل آوردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار، اظهار کرد که پیگیری‌های مختلفی از سوی نماینده محترم و مسئولان شهرستان رودبار برای راه اندازی و فعالیت مجدد و یا واگذاری اراضی متعلق به گروه صنعتی ملی در این شهرستان صورت گرفته است. وی ابراز امیدواری کرد با حل مشکل و تسهیل شرایط مسیر استفاده از توان و ظرفیت های سرمایه گذاران برای توسعه این اراضی فراهم شود.
همچنین در این نشست مهندس علیخان زاده عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا طی سخنانی ضمن تشریح سیاست های شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا اظهارکرد: در راستای سیاست‌های عمومی دولت و وزارتخانه متبوع مبنی بر خروج از بنگاهداری و واگذاری شرکت ها، شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و صندوق بازنشستگی کشوری آماده واگذاری اراضی و مستحدثات موجود درگنجه رودبار، براساس ارزیابی دقیق ارزش آن ها توسط کارشناسان رسمی دادگستری و رعایت سایر فرآیندها و شرایط مصوب صندوق جهت واگذاری ها است و در عین حال مطمئن هستیم مسئولان شهرستان نیز بهترین شرایط را برای جذب سرمایه گذار و توسعه پایدار این اراضی در جهت ایجاد اشتغال مولد فراهم خواهند نمود. در جهت اجرایی نمودن این امر نیز نوبه خود هرگونه حمایت و همکاری ضروری باشد به عمل خواهیم آورد.
گفتنی است در این نشست نماینده محترم مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاونین ایشان و گروهی از سرمایه گذاران بومی شهرستان نیز حضور داشتند.

چاپ صفحه

بازدید: ۴۴۸۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها