نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین مدیریت کسب و کار در دانشگاه تهران:
سرمایه انسانی ستون اصلی توسعه اقتصادی و کسب وکار است

پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در مدیریت کسب و کار با بیان اینکه فضای کسب و کار جدید با تکنولوژی‌های نوین آمیخته شده است، گفت: در آخرین برآوردهای صندوق بین المللی پول ارزشمندترین سرمایه اقتصادی کشورها، نیروی انسانی عنوان شده است که این بیانگر اهمیت این مسئله در توسعه اقتصادی کشورها است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش در اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در میدیریت کسب و کار که در محل دانشکده علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار کرد: کسب و کار موضوعی نیست که با حرف و بی انگیزگی در بازار رونق بگیرد بلکه به دلیل گستردگی بازار و تنوع محصولات در حوزه های مختلف، نیازمند خلاقیت و خلق ایده های جدید است.بنابراین هر شخصی که ایده داشته باشد می تواند در کسب و کار خود موفق باشد.
وی افزود: استفاده از تکنولوژی های نوین در کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده محصول اثرگذار هست و مدیرانی که فعالیت‌های خود را در بستر آی تی پیش می برند،موفق ارزیابی می شوند.
مهندس آذروش در ادامه سخنرانی خود تصریح کرد: نکته اساسی در مدیریت عصری که در پیش داریم این است که مدیران باید دانش، توانایی، مهارت و تسلط خود را افزایش دهند .
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، خاطرنشان کرد: در مورد هلدینگی که مسئولیت آن با بنده هست در شرکتهای تابعه طی سالهای اخیر تلاش شده کسب و کارها به این سمت هدایت شود و با طراحی استارت آپ‌هایی در حوزه های گردشگری ،حمل و نقل و صنعت اقدامات موثری انجام شده است.
وی با بیان اینکه ایده ها به دو روش سنتی و استفاده از تکنولوژی های روز اجرا می شوند که این موضوع بستگی به نوع کسب وکار دارد، افزود: به عنوان مثال در حوزه گردشگری شاید با روش های نوین و استفاده از فضای مجازی و استارت آپ ها بتوانیم گردشگر را جذب کنیم ولی برای ارائه خدمات باید از روشهای سنتی با رویکرد نوین استفاده نماییم.
مهندس آذروش افزود: بنابراین هر کس برای حفظ سهم بازار کسب و کار خود راهی به غیر از رویکرد نوین و استفاده از فضای مجازی و تکنولوژی های روز ندارند.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا با بیان اینکه برای تقویت کسب‌وکار در بحبوحه بحران‌های اقتصادی باید مدیریت استراتژیک مناسب برای کسب و کار داشت، یادآور شد: تحریم های ظالمانه دشمنان ما زمانی بی اثر خواهد شد که بند، بند سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در کشور پیاده و اجرا شود.

چاپ صفحه

بازدید: ۲۲۵۰

مطالب مشابه
دیدگاه ها