نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در همایش « پلیس ، امنیت و اصناف » جزیره کیش:
ورود گردشگر باید تسهیل شود/ لزوم تامین امنیت برای سرمایه گذاران در کیش

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷

همایش « پلیس ، امنیت و اصناف » با حضور مدیرعامل محترم هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا ، روسای صنوف و فعالان اقتصادی جزیره کیش، مسئولان سازمان منطقه آزاد و فرماندهی کل نیروی انتظامی جزیره کیش، روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ در سالن اجتماعات هتل شایگان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: یکی از متغیرهای اصلی در حفظ و ارتقای گردشگری موضوع امنیت است و امیدوارم همه اصناف و فعالان اقتصادی جزیره کیش با یاری یکدیگر و حمایت‌های سازمان منطقه آزاد و نیروی انتظامی گام های محکم تری جهت تسهیل ورود گردشگر و رفاه آنان در جزیره کیش بردارند.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا،با بیان اینکه ایجاد آرامش در فضای کسب می تواند مشتریان را به سوی خود جلب کند، گفت: با سرایت اخلاق مداری حتی در یک مغازه یا فضای کسب کوچک شاهد گسترش امنیت در جامعه خواهیم بود.
وی افزود: تامین امنیت اقتصادی سرمایه گذارانی که وارد جزیره کیش می شوند یکی از اولویت های مهم برای مسئولان به شمار می رود.
مهندس آذروش یادآور شد: امروزه امنیت به عنوان مهمترین و زیربنایی ترین اصل در تدوین استراتژی توسعه گردشگری در جهان به شمار می آید. میان گردشگری، ثبات، توسعه و امنیت رابطه ای تعریف شده وجود دارد و هرگونه بروز ناامنی و بکارگیری خشونت در سطوح مختلف زیان های جبران ناپذیری به این صنعت وارد می سازد.
همچنین در این نشست حجت الاسلام یوسف پور هم با اشاره به اینکه ارتباط پایدار و سازنده بین متولیان اقتصاد کیش و بدنه مردم و نیروی انتظامی جزء مرحله اول موفقیت محسوب می‌شود گفت: سختی کار نیروهای انتظامی حفظ اقتدار در کنار رافت و مهربانی است.
امام جمعه موقت کیش افزود: در شرایط کنونی یکی از عناصر مهم مقابله با تحریم ها، جامعه بازاریان هستند که با جلوگیری از گرانی و عدالت در کار خود می توانند تنش موجود در بازار را مدیریت کنند.
در بخش دیگر این همایش فرمانده انتظامی جزیره کیش با تاکید بر اینکه برای رسیدن جزیره کیش به جایگاه کنونی، هزینه های اقتصادی و اجتماعی بیشماری صرف شده است و حالا و در شرایط کنونی حفظ این دستاورد و جایگاه نیازمند تعامل سازنده مردم، اصناف، مسولان و نیروهای نظامی و انتظامی است.
سرهنگ جهانبخش ، تامین و گسترش حس آرامش را موضوعی مهم توصیف کرد و با اشاره به تحلیل های رسانه ای متفکران بین المللی گفت: تحریم های آمریکا تاثیر گذار نخواهد بود و تنها به دنبال جنگ روانی با ملت ایران است.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۰۷۴

مطالب مشابه
دیدگاه ها