نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در نشست با مدیران هلدینگ آتیه صبا؛ مجمع عمومی سالیانه امسال افتخار آمیز بود/ تمرکز همه ما بر خروج از بنگاه داری است

سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷

مهندس آذروش در جمع مدیران هلدینگ آتیه صبا با اشاره به موفقیت مجمع عمومی سالیانه نسبت به سال ۹۵ گفت: خوشبختانه عملکرد شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا طی یک سال گذشته تفاوت چشمگیری نسبت به سال قبل داشت و علیرغم رکود اقتصادی با تغییر در سیاست‌گذاری ها و ارائه چشم انداز های جدید توانستیم عملکرد موفقیت آمیزی که مورد تقدیر صندوق بازنشستگی کشوری و سهامداران قرار گرفت داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش، با بیان اینکه حلقه مفقوده موفقیت در هر مجموعه‌ای، وحدت و همدلی است، اظهار کرد: به طور قطع باید هم افزایی هر چه بیشتر شرکت های تابعه را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود: هیئت نظارت بر شرکت‌ها با جدیت هر چه تمام به امور شرکت‌های تابعه رسیدگی خواهد کرد، چرا که در شرایط فعلی باید همه ما عزم خود را جزم کرده و نگذاریم ریالی خارج از ضوابط، مقررات و بدون دلیل هزینه شود.

مهندس آذروش ضمن تاکید بر حرکت سریع به سمت واگذاری شرکت ها و خروج از بنگاه داری، گفت: باید به صورت جدی وارد سیاست خروج از بنگاه داری شد و ما این آمادگی را داریم که بنگاه‌های کم بازده خود را با سیاست تقویت بنگاه ها و افزایش سودآوری و بهره وری در حوزه اقتصادی به بخش خصوصی واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: در سال پیش رو تمام مدیران باید تمرکز خود را بر سبک بال کردن هلدینگ و هموار کردن مسیر حرکت آتیه صبا معطوف کنند، که گام مهم آن خروج از بنگاه داری براساس سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری، تاکید ریاست محترم جمهوری و از برنامه های وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرعامل شرکت آتیه صبا همچنین با اشاره به اهمیت توجه به نیروی انسانی در راستای بهبود شرایط موجود، خاطرنشان کرد: بدون هیچ تعللی باید از نیروهای متخصص در مجموعه بهره کامل برد و در شرکت‌هایی که نیاز به نیروی انسانی در هر زمینه ای باشد از نیروی نیروهای متخصص و مازاد شرکت ها تامین شود

وی افزود: سیستم یکپارچه اداری برای کاهش هزینه ها موضوع مهمی است که از سال گذشته در دستور کار قرار گرفته و در هر زمان باید آن را به روز کرد. به طور قطع کاهش هزینه ها مانند گذشته باید همچنان سرلوحه اهداف مدیران باشد و در این راستا نیاز است تا با برگزاری دوره های آموزشی ضروری در راستای پیشبرد اهداف، بهره وری بیشتر و تقویت حرکت رو به رشد کنونی گام برداریم.

چاپ صفحه

بازدید: ۲۱۹۲

مطالب مشابه
دیدگاه ها