نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در آئین معارفه مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف؛

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

باید سرآمد نسل سوم گردشگری باشیم/ هم افزایی بیشتر شرکت های گردشگری در سال ۹۷

آئین معارفه مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف با حضور مهندس آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مجموعه پرشین گلف دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه گردشگری است که باید بتوان از آن بهره های فراوانی برد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، نیروهای متعصب و خدمتگذار شرکت پرشین گلف را سرمایه اصلی این شرکت دانست و افزود: این مجموعه حدود نیم قرن سابقه دارد و نام بلند و ارزشمند آن باید با تلاش بیشتر نیروی انسانی و تبدیل فکر و ایده های آن ها به سود همراه باشد که این مهم در پرتو تمرکز هر چه بیشتر بر ارتقای جایگاه شرکت توسط مدیران و کارکنان رخ خواهد داد.
وی با تاکید بر هم افزایی هر چه بیشتر شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی گفت: هم افزایی شرکت های زیر مجموعه که مورد تاکید جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز است باید به عنوان یک اصل پذیرفته شود که در این راستا شرکت ایرانگردی و جهانگردی می تواند همکاری خوبی با مجموعه پرشین گلف داشته باشد.
مهندس آذروش همچنین ضمن تشکر از زحمات آقای امیر آبادی در طول مدیریت خود گفت: آقای مهندس خلیلی دارای سوابق روشنی در صندوق بازنشستگی کشوری هستند که امیدواریم بتوانند با نگرشی جدید به مجموعه پرشین گلف، از نام آن به خوبی دفاع کنند.
وی همچنین گردشگری را یکی از شاخص های مهم در رشد اقتصادی کشور دانست و افزود: باید هم پای نسل سوم گردشگری در جهان حرکت و در آن سرآمد باشیم. گردشگری امروز با گذشته تفاوت های بسیاری کرده و امروز گردشگران برای شناخت عمقی از فرهنگ های جوامع به سفر می روند.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: توجه به موضوع بوم گردی می تواند در راستای اقتصاد مقاومتی به اشتغال روستایی نیز کمک کند که در این راه مجموعه آتیه صبا برنامه های ویژه ای را تدوین کرده است.
وی همچنین یادآور شد: اصول ۱۹ گانه ابلاغی توسط مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری باید به عنوان خط مشی مشترک تمام شرکت ها پذیرفته و اجرایی شود که در این راستا باید بتوانیم از منافع قشر فرهیخته بازنشستگان دفاع کنیم.
گفتنی است در مراسم روز گذشته مهندس آذروش ضمن تشکر از خدمات آقای امیر آبادی آقای بهبود خلیلی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف منصوب کرد.

چاپ صفحه

بازدید: ۵۳۳۱

مطالب مشابه
دیدگاه ها