نمایش نوار ابزار

مهندس آذروش در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت آسمان:
آسمان با تمام محدودیت ها توانست به جایگاه مطلوبی دست پیدا کند/ آسمان باید در رتبه نخست ایرلاین های داخلی قرار گیرد

یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷

در مراسمی با حضور مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، معاون وزیر راه و و شهرسازی و مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری، مدیران عامل شرکت های هواپیمایی، تعدادی از مسولان کشوری و لشکری و مدیران و کارکنان شرکت هواپیمایی آسمان از خدمات و فعالیت های حسین علایی قدردانی و محمد گرجی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت هواپیمایی مشغول به کار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا؛ مهندس آذروش در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان، ضمن تقدیر از زحمات دکتر علایی، برای مهندس گرجی آرزوی توفیق کرد و گفت: امیدواریم خداوند متعال ورود و خروج همه را برای خدمتگزاری به مردم عزیزمان با صداقت و ایمان راسخ قرار دهد.

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، با بیان اینکه تلاش های ارزشمند و شبانه روزی دکتر علایی در مجموعه آسمان قابل تقدیر است، اظهار کرد: دکتر علایی تمام تلاش خود را برای ارتقاء جایگاه شرکت آسمان در صنعت هواپیمایی کشور به کار بست، هر چند در این مسیر تگناهای فراوانی مانند تحریم های ظالمانه دشمنان ایران، گریبان صنعت هوایی را گرفته بود اما شرکت آسمان توانست طی سال‌های گذشته خدمات کیفی و کمی مطلوبی را به هموطنان ارائه کند.

مهندس آذروش افزود: باید در شرایط تحریم های جدید با استقامت و عزم هرچه بیشتر و راسخ تر کارها را پیش ببریم و توسعه و آبادانی ایران عزیز که خواسته همه ما است را محقق کنیم.

وی تاکید کرد: کارهای بسیار خوبی در شرکت هواپیمایی آسمان مثل تعمیرات موتور هواپیما، بازسازی و بکارگیری هواپیماهای زمین گیر شده، افزایش تعداد هواپیما در ناوگان آسمان، کاهش تاخیرهای هوایی به نسبت گذشته و ارائه خدمات شبانه روزی در این حوزه انجام شده است.

مهندس آذروش در ادامه خاطرنشان کرد: به خاطر داریم که شرکت آسمان در اسفند ۹۵ بالای ۱۰۰۰ میلیارد تومان بدهی سنواتی از گذشته داشت و وضعیت نابسمانی را تجربه می کرد. این شرکت به مجموعه شرکت های پالایش نفتی، فرودگاه کشوری و جاهای دیگر بدهی داشت اما تلاش های شبانه روزی دکتر علایی و همچنین همکاری دکتر تقی زاده با پیگیری‌هایی که اواخر سال ۹۵ انجام شد حدود ۴۰۰ میلیارد از بدهی ها پرداخت شد. در مراحل بعدی نیز سایر بدهی‌ها به بانک ها پرداخت شد که همه می دانیم تسویه این بدهی های انباشت شده چقدر می تواند مشکل آفرین برای هر مجموعه ای باشد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به قراردادهای منعقد شده توسط این شرکت اشاره کرد و افزود: ناوگان هوایی کشور نیاز به نوسازی داشته و دارد که هواپیمایی آسمان در این مسیر پیشگام بوده است. برای اولین بار در کشور انعقاد قرارداد ۳۰ +۳۰ بوئینگ اتفاق افتاد که با دشمنی امریکا فعلاً به مشکل برخورده است.

وی همچنین با بیان اینکه خدمت کردن در مجموعه هایی که به منافع بازنشستگان گره خورده نوعی از جهاد و ایثار است، اظهار کرد: آقای گرجی فرزند مجموعه آسمان است و سوابق ارزشمندی در این شرکت داشته است. براساس بررسی های انجام شده، انتخاب شایسته‌ ایشان برای حضور در این منصب قابل تقدیر است.

مهندس آذروش یادآور شد: امیدوارم ادامه روند صعودی گذشته از طرف برادرمان آقای گرجی ادامه داشته باشد که البته این مهم با همدلی و همکاری مجموعه آسمان محقق می شود. همه باید کمک کنیم که چشم انداز تعریف شده برای آینده که قرار گرفتن شرکت آسمان در رتبه نخست بین ایرلاین های داخلی است، تحقق پیدا می کند.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا مهندس گرجی مدیرعامل جدید آسمان را فردی متعهد و دلسوز دانست و افزود: ایشان از نیروهای مجرب، متخصص و متعهد هواپیمایی آسمان است که نزدیک به سه دهه سابقه فعالیت به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ناوگان، معاون فنی و مهندسی، مدیرکل کنترل کیفیت و تضمین مرغوبیت، مدیرکل تعمیر و نگهداری و… را در این شرکت هواپیمایی در کارنامه خود دارد و از این نظر از جمله افراد متخصص در صنعت هوایی کشور محسوب می شود.

چاپ صفحه

بازدید: ۴۵۲۹

مطالب مشابه
دیدگاه ها