نمایش نوار ابزار

معاون سرمایه گذاری و اقتصادی هلدینگ آتیه صبا، سرپرست شرکت آپاداناسرام شد/
مهندس آذروش: همواره باید از آپاداناسرام با افتخار نام ببریم

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا، در آئین تکریم مدیرعامل پیشین و معارفه سرپرست جدید شرکت آپادانا سرام، گفت: باید شأن و منزلت نشان آپاداناسرام حفظ شود و با بهسازی خطوط تولید ظرفیت تولید آن افزایش یابد.
مهندس آذروش با بیان اینکه نام آپاداناسرام را باید با افتخار و عزت ببریم، افزود: متاسفانه در گذشته به دلیل وجود برخی ناکارآمدی‌ها و بی‌تدبیری ها جایگاه این شرکت و این نشان معتبر حفظ نشد در حالی که آپاداناسرام بزرگترین کارخانه تولید کاشی و سرامیک در خاورمیانه است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، اظهار کرد: شرکت آپاداناسرام از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است و به همین منظور یکی از بهترین معاونان هلدینگ آتیه صبا را برای این سِمَت در نظر گرفتیم، هرچند مهندس قاطع در مجموعه آتیه صبا منشأ اثرگذاری بسیاری بوده است اما به دلیل اهمیت آپاداناسرام این ماموریت به ایشان واگذار شد.
وی انضباط مالی و کاهش هزینه را دو اصل اساسی و لازم برای مجموعه آپاداناسرام دانست و تصریح کرد: همه کارخانه‌های کشور مشکلاتی مشابه آپادانا سرام را دارند اما باید گفت این مجموعه همچنان قابلیت‌های فراوانی برای عبور از چالش ها را دارد که در این راستا انتظار داریم خطوط تولید بیشتری به زودی راه اندازی شود.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا همچنین خاطرنشان کرد: از آقای مهندس قاطع سرپرست جدید آپاداناسرام انتظار داریم با جدیت بحث واگذاری مجموعه را پیگیری کند. موضوع واگذاری ها همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی بوده است و باید در این راستا با جدیت هر چه تمام گام برداریم.
مهندس آذروش تصریح کرد: تمام شرکت‌های زیر مجموعه آتیه صبا در آینده واگذار خواهد شد اما این به معنای آن نیست که در قبال مسئولیت‌ها بی‌تفاوت عمل کنیم، بلکه باید شرکت های زیر مجموعه با تلاش شبانه روزی به طور کامل از چالش‌های موجود عبور کنند.
وی با بیان اینکه همه در قبال مسئولیت های خود وظیفه خطیری بر عهده داریم، اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی، جهت گیری و استراتژی کارشناسانه برای قشر عزیز و زحمت کش بازنشستگان تمام همت خود را به کار ببندیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، با تاکید بر نظام مند کردن شبکه تولید و فروش مجموعه آپاداناسرام، گفت: تولید اگر پشتوانه‌ای برای بازاریابی و فروش نداشته باشد عملاً فایده ای نخواهد داشت بنابراین باید ظرفیت فروش هم زمان با افزایش ظرفیت تولید بالا رود.
مهندس آذروش ضمن تشکر از زحمات مهندس نجفی در طول مدت حضور خود در آپاداناسرام، تصریح کرد: مهندس قاطع از مدیران فعال و تحصیلکرده مجموعه آتیه صبا بود که به خاطر حساسیت های مجموعه آپاداناسرام و پایان مسئولیت آقای نجفی این مهم به ایشان واگذار شد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، یادآور شد: از آقای مهندس قاطع انتظار داریم تا برای ساماندهی بیشتر به وضعیت مجموعه آپاداناسرام از هیچ تلاشی دریغ نکند و این شرکت را برای واگذاری به سطح ایده آل نزدیک نماید.
گفتنی است در پایان مراسم مهندس ولی آذروش از زحمات مهندس امیدعلی نجفی در طول مدت حضور وی در آپادانا سرام با اهدای لوح یادبود تقدیر و مهندس حمید قاطع را به سرپرستی شرکت آپادانا سرام منصوب نمود.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۱۴۳

مطالب مشابه
دیدگاه ها