نمایش نوار ابزار

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا خبر داد:
تلاش برای خروج از بنگاه‌داری مطابق با سیاست های مقام عالی وزارت/ عملیاتی شدن اصلاح ساختار مالی و اداری در هلدینگ آتیه صبا

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا هلدینگ آتیه صبا، با اشاره به لزوم اجرای هرچه دقیق تر خروج از بنگاه داری مجموعه آتیه صبا، گفت: توانستیم با کمک همکاران در مسیر اصلاح مالی و ساختاری مجموعه گام برداشته و عملکرد مالی مطلوبی را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش با گرامی داشت یاد و خاطره دو همکار ارزشمند آقای دکتر نوربخش و آقای تاج الدینی، از خدای بزرگ علو درجات و برای خانواده شان صبر جمیل و اجر جزیل خواستار شد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا با تاکید بر لزوم خروج از بنگاه داری، اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست های دولت دوازدهم و مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر خروج از بنگاه داری باید به سمت سهام‌داری حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه این مجموعه در طول سال‌های پیشین، باید در مجمع که بالاترین مرجع رسیدگی به یک شرکت در قانون تجارت است، حساب‌های آن غیر قابل رسیدگی ارزیابی شده بود، افزود:  این مجموعه فاقد ساختار سازمانی و ساختار مالی مناسب بود و نیروی انسانی در وضعیت نا بسمانی قرار داشت، اما به لطف الهی و با تلاش شبانه روزی همه همکاران و کمک مجموعه حراست صندوق محترم بازنشستگی کشوری و حراست مجموعه آتیه صبا، توانستیم مسیر حرکت شرکت را به سمت پیشرفت و انضباط منطقی و مالی هدایت کنیم.

مهندس آذروش تصریح کرد: سازمان حسابرسی بسیار در مسائل مالی سختگیر و منضبط است و امسال مجموعه آتیه صبا به لطف الهی در بسیاری از آزمون‌های حسابرسی سربلند بیرون آمد. به کمک همکاران توانستیم اصلاح در ساختار اداری و مالی شرکت را عملیاتی کنیم و عملکردهای مالی مجموعه مطلوب ارزیابی شد و بدون هیچ بندی توانست با سرافرازی یک سال گذشته را پشت سر بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: برای خروج از بنگاه‌داری اقدامات بسیار مناسبی صورت گرفته است و کارشناسان ما می‌دانند که واگذاری ها باید با دقت هر چه تمام صورت گیرد و اهمال در این زمینه می تواند برای صندوق و مجموعه آتیه صبا ایجاد مشکل و خسران کند که برعکس آن هم برکات زیادی خواهد داشت.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تاکید کرد: در جلسات مربوط به واگذاری ها نماینده‌ محترم صندوق بازنشستگی کشوری حضور دارد و ما از نماینده سازمان بازرسی کل کشور نیز تقاضا داریم که در این جلسات حضور داشته باشند تا در یک فضای شفاف به وظیفه خود در خصوص واگذاری شرکت‌ها عمل کنیم.

گفتنی است در پایان این نشست مهندس آذروش ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای عبادزاده ، آقای قلی زاده را به عنوان سرپرست حراست هلدینگ آتیه صبا معرفی نمود.

چاپ صفحه

بازدید: ۲۴۵۲

دیدگاه ها