نمایش نوار ابزار

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا:
فرصت خدمت خالصانه در نظامی که متعلق به اباعبدالله (ع) است را از دست ندهیم

شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

مهندس ولی آذروش در جمع کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به مناسبت فرارسیدن ماه محرم به بیان پیام‌های قیام عاشورا پرداخت و اظهار کرد: به درستی که حدیث «ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه» در همه اعصار قابل تبیین است و این چراغ و وسیله نجات بشریت در هر عصر و دوره است. نجات بشر در گرو انتخاب مسیری است که آقا اباعبدالله(ع) انتخاب کرده اند.
وی افزود: امام حسین (ع) در جریان عاشورا این پیام را منتقل کردند که نه ظلم به کسی کنیم و نه زیربار ظلم رویم که این مرام امام حسین(ع) ، مکتب اسلام و قرآن کریم است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: یکی دیگر از پیام‌های قیام امام حسین(ع) این بود که انسان در گستره مسیر زندگی خود، باید دارای هدف، اندیشه و خط و مشی‌ای باشد که خداوند متعال برای انسان ترسیم نموده است و امام حسین (ع) به درستی توانستند از این امتحان سخت و سنگین سربلند بیرون آید.
مهندس آذروش با بیان اینکه، افتخار می‌کنیم که به عنوان شیعه امام حسین (ع) هستیم، اظهار کرد: اما باید بدانیم ایشان چه انتظاری از عزاداران خود دارد. پیامی که از قیام امام حسین (ع) ما به عنوان رهروان راه ایشان باید به روشنی در یابیم این است که پیروی در مسیر ایشان باید در عمل اثبات شود.
وی خاطرنشان کرد: یکی از سخت ترین وظایفی که در شرایط بد اقتصادی امروز داریم این است که هر کدام در جایگاه و مسئولیت خود به عنوان کارمند و مدیر از فرصت خدمت خالصانه برای مردم، نظام و ارزشهای انقلاب دریغ نکنیم. همه ما امانتداری بیش نیستیم. اگر به وظایف خود درست انجام ندهیم شیعه بودنمان دچار خدشه شده است. در عمل از ما می خواهند که امانتداران خوبی در مسئولیت‌های خود باشیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا افزود: بنا به قول دکتر شریعتی اگر می توانید حسینی باشید و اگر نمی توانید کار زینبی انجام دهید و پیام رسای تاریخ عاشورا حضرت زینب (س) است که همه در دامن بانوی بزرگ تاریخ بشریت حضرت فاطمه (س) و در کنار آقا امیرالمومنین پرورش یافتند.
وی با بیان اینکه این نظام و کشور به نام آقا اباعبدالله حسین (ع) است، اظهار کرد: شهدای ارزشمند و بزرگ جان خود را به طبق اخلاص گذاشتند تا ما امروز به راحتی از اهداف و مسیر امام حسین (ع) سخن بگوییم. زمان هایی بوده که سخن گفتن از اهل بیت در این کشور به قیمت جان تمام می‌شده است. بنابراین فرصت حضور در نظام جمهوری اسلامی و در این عصر و زمان را قدر بدانیم و امانتداران خوبی در مسئولیت‌های خود باشیم.
مهندس آذروش تاکیدکرد: ما متولی خدمتگذاری به قشری عزیز و خدومی هستیم که سی سال عمر خود را بدون هیچ منتی برای خدمت به کشور صرف کردند.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۰۴۱

مطالب مشابه
دیدگاه ها