نمایش نوار ابزار

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، در مراسم تجلیل از بانوان شرکت ایرنگردی و جهانگردی مطرح کرد:
ارتقا خدمات کمی و کیفی با بهسازی ۲۲ هتل/ لزوم تغییر نگرش به صنعت گردشگری

چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) عملکرد این مجموعه را طی دو سال گذشته مثبت و درخشان عنوان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری مجموعه آتیه صبا، گفت: خوشبختانه با کمک همه مدیران و کارکنان شرکت ایرانگردی و جهانگردی بیش از ۲۶۹ مورد بازسازی در ۲۲ هتل صورت گرفت و ستاره‌های آن را ارتقاء پیدا کرد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، با بیان اینکه روند خوب سال جاری با جدیت در سال جدید نیز دنبال خواهد شد، اظهار کرد: صنعت گردشگری از جمله صنایعی است که علیرغم پتانسیل‌های فراوانی که در کشور دارد، بهره چندانی از آن برده نمی شود.
مهندس آذروش با اشاره به نسل سوم گردشگری، گفت: باید نگاه سنتی به موضوع گردشگری را کنار بگذاریم. صنعت توریسم امروز با گستردگی فراوان، نیازمند خلاقیت‌هایی است که می‌توان آن را به پردرآمد‌ترین صنعت کشور تبدیل کرد.
وی افزود: بر مبنای اقتصاد مقاومتی که جزء اصول اصلی و اولیه برنامه‌های سال جاری ما بوده است تلاش کرده‌ایم تا صنعت گردشگری را به عنوان یکی از صنایع بسیار مهمی که بستر اشتغال‌ را فراهم می‌آورد در نظر بگیریم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: توجه به بوم‌گردی در دستور کار مجموعه آتیه صبا قرار گرفت که در آینده با خلاقیت‌های بیشتر در این زمینه، تحولات بزرگتری را در مجموعه‌های گردشگری آتیه صبا رقم خواهیم زد.
وی افزود: باید بپذیریم صنعت گردشگری در عصر کنونی با الگوهای جدیدتری پا به عرصه رقابت جهانی گذاشته است و باید در زمینه شناخت این تغییرات به روز باشیم.
مهندس آذروش همچنین در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه طی دو سال گذشته تغییراتی که در تبیین استراتژی‌های مدیریتی اعمال کردیم، توانستیم در حوزه گردشگری دست به اقدامات بزرگی بزنیم. بودجه شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۲۰ درصد بیشتر محقق شد و سود زیان خالص شرکت نسبت به سال قبل حدود ۴۶۱ درصد افزایش پیدا کرد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین برای نوسازی و بهسازی هتل‌ها ریالی بودجه از هیچ نهاد دولتی دریافت نکردیم بلکه توانستیم با مدیریت مالی دقیق از درآمدهای هتل‌ها برای خودشان هزینه کنیم.
مهندس آذروش به طرح خروج از بحران در شرکت آتیه صبا، اشاره کرد و افزود: طی دو سال گذشته نه تنها در حوزه گردشگری که در هلدینگ آتیه صبا و در حوزه های صنعت و معدن و حمل و نقل نیز بسیاری از شرکت‌های بحران زده را با یک کار انقلابی و تلاش شبانه‌روزی از تعطیلی و انحلال نجات دادیم.
وی با اشاره به لزوم زعایت اصول ۲۶ گانه اقتصاد مقاومتی، گفت: ما به عنوان سربازان خط مقدم اقتصادی، مفتخریم که توانستیم علیرغم تحریم‌های ظالمانه در کمک به اقتصاد ملی نقش مثبتی ایفا کنیم و این روند با قدرت بیشتر در سال جدید نیز تداوم خواهد یافت.

 

 

 

چاپ صفحه

بازدید: ۵۷۷

مطالب مشابه
دیدگاه ها