نمایش نوار ابزار

در کنفرانس تخصصی و حرفه ای آینده صنعت خدمات مالی کشور صورت گرفت؛
تقدیر از مهندس آذروش به پاس زحمات ایشان در توسعه کسب و کار

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

اولین کنفرانس تخصصی و حرفه ای آینده صنعت خدمات مالی کشور روز ۱۵شهریور با حضور اساتید دانشگاهی و مسئولان کشوری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و از مهندس ولی آذروش به پاس تلاش حرفه ای در خور توجه و اهتمام جدی مجموعه شرکت آتیه صبا جهت توسعه حرفه‌ای کسب و کار در بازار پول و سرمایه کشور و کار آفرینی در این حوزه تقدیر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، لوح سپاس انجمن مهندسی مالی ایران به نام استاد پروفسور غلامرضا اسلامی بیدگلی نام گذاری شده بود و نشانه قدرشناسی جامعه دانشگاهی و حرفه‌ای علوم مالی به مدیرعامل آتیه‌صبا جناب آقای مهندس آذروش به عنوان مشاهیر حرفه ای مالی ایران اهداء شد.
گفتنی است این کنفرانس تحت نظر اساتید دانشگاهی از دانشگاه های مختلف سراسر کشور و مسئولان کشوری برگزار شد و محورهای آن شامل خدمات مالی در صنعت بیمه، خدمات مالی در فناوری پرداخت ها، خدمات مالی در عرصه وام دهی و وام گیری، خدمات مالی در تامین سرمایه، خدمات مالی در مدیریت سرمایه گذاری، پیش رانهای بازار خدمات مالی می شدند.
بنا براین گزارش کنفرانس تخصصی و حرفه ای آینده صنعت خدمات مالی با هدف توانمندسازی و ارتقای دانش حرفه ای مخاطبان حوزه های بیمه، فناوری پرداخت، وام گیری و وام دهی، تامین سرمایه، مدیریت سرمایه گذاری و پیش ران های بازار برگزار شد.

چاپ صفحه

بازدید: ۲۸۱۴

مطالب مشابه
دیدگاه ها