نمایش نوار ابزار

تجدید میثاق مدیرعامل و کارکنان هلدینگ آتیه صبا با آرمانهای امام راحل و شهیدان

دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

مدیران و کارکنان هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا، در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه مبارک فجر، با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با آرمان‌های بلند آن رهبر فرزانه و شهدا تجدید میثاق کرده و بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تاکید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش به همراه دکتر جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و اعضای هیات‌مدیره، معاونان و کارکنان روز دوشنبه با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره)، ضمن تجدید میثاق با آرمان و ارزش‌‌های انقلاب اسلامی، یاد و خاطره شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی، شهدای حرم و شهدای عرصه‌های مختلف انقلاب را گرامی داشتند.
در این مراسم، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به آحاد ملت که در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی حضوری پرشور داشتند، تبریک گفت و بر آمادگی مدیران و کارکنان مجموعه آتیه صبا، برای تحقق اهداف و آرمان‌های امام و انقلاب در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور تأکید کرد.
مهندس آذروش با اشاره به نقش برجسته مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا در تحقق دستاوردهای بزرگ اقتصادی کشور در طول چهار دهه گذشته، گفت: همواره تلاش کردیم تا از امانتی که در دست داریم به درستی محافظت کرده و در بالا بردن بهره‌وری اقتصادی کشور تمام تدابیر و استراتژی‌های علمی و منطقی را به کار ببریم.
وی در تشریح جایگاه آینده هلدینگ آتیه صبا، در اقتصاد کشور تأکید کرد: این مجموعه توانایی آن را دارد تا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف صنعت ومعدن، گردشگری و حمل و نقل سرآمد توسعه اقتصادی کشور و منطقه باشد.
گفتنی است مهندس آذروش به همراه دکتر تقی زاده با حضور بر مزار شهیدان رجایی، باهنر ، بهشتی، آیت الله طالقانی، شهدای دولت و هفتم تیر و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند.

https://bit.ly/2DMF3m8

 

چاپ صفحه

بازدید: ۱۲۲۵

مطالب مشابه
دیدگاه ها