نمایش نوار ابزار

بیانیه مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ١۵ خرداد

یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا در این بیانیه آمده است: “بی شک عزت و اعتلای امروز ایران سرافراز، ثمره انقلاب شکوهمند اسلامی است. انقلابی که با نام رهبر حکیم و قاطع، حضرت امام خمینی(ره) عجین شده است. بزرگ مردی که با ایمان و اعتقادی راسخ و به پشتوانه مردم مسلمان ایران و با انقلابی شکوهمند، بساط ظلم و جور و استبداد را برچید و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشود.
انقلابی که قیام خونین ١۵خرداد، نقطه عطف شکل گیری آن است و کامیابی روزی که جمعی از مردان و زنان ستم کشیده و ایثارگر، جان خویش را در طبق اخلاص نهاده و با خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند.
امام خمینی(ره)، با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود که از نظر عمق و گستردگی و آثار با هیچ کدام از نهضت های صدساله اخیر قابل مقایسه نیست.
رحلت حضرت امام خمینی(ره)، نیز همچون حیاتش منشأ بیداری و نهضتی دوباره شد و راه و یادش جاودانه گردید. ایشان تمام سال های حیاتشان با آرامشی عمیق و قلبی مطمئن در دل های مردم ایران بذر امیدی را کاشتند که امروز تبدیل به درختی تنومند در برابر تمام قدرت های ظالم جهان شده است.
بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.
اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند ملکوتی امام راحل و شهدای گرانقدر قیام خونین ١۵ خرداد بر خود واجب می دانم با تمام توان برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر جایگاه تلاش کنم.”

چاپ صفحه

بازدید: ۵۱۲۷

مطالب مشابه
دیدگاه ها