نمایش نوار ابزار

بازدید هیات ارزیابی و نظارت عالی بر عملکرد شرکت ها از شرکت تجهیزات ایمنی راه ها

یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷

هیات ارزیابی و نظارت عالی بر عملکرد شرکت ها از شرکت تجهیزات ایمنی راه‌ها بازدید کرد تا از نزدیک روند پیشرفت آن را مورد ارزیابی قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، این بازدید با حضور مهندس علیخان‌زاده رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا (هلدینگ) و رئیس هیات ارزیابی و نظارت عالی بر عملکرد شرکت ها با همراهی آقای سید علیرضا میرنیا عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر شرکتها و هلدینگ و مدیران ذیربط صورت گرفت.

بنابراین گزارش این هیات، با حضور در شرکت تجهیزات ایمنی راه ها از مراحل پیشرفت و راه اندازی خطوط تولید نیوجرسی، دیگ بخار، بچینگ پلانت، گاردریل های سه کوهانه، سامانه ثبت تخلف، علائم و تجهیزات جاده ای و سایر واحدها بازدید به‌عمل آوردند. در ادامه، معاونت نظارت بر شرکتها و مدیران ذیربط با استقرار در شرکت و برگزاری جلسات متعدد با معاونین و مدیران شرکت تجهیزات ایمنی راه ها به بررسی عملکرد شرکت در تمامی حوزه های مدیریتی، تولید، بازرگانی، مالی، اداری و حقوقی و قراردادها پرداختند. نتایج ارزیابی و بررسی های کارشناسی هیات پس از جمع‌بندی و تعیین راهکارها و پیشنهادات اصلاحی لازم و در راستای بهبود عملکرد جهت اجرا به شرکت تجهیزات ایمنی راه ها ابلاغ خواهد گردید.

گفتنی است، شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با سابقه ای بالغ بر ۸۰ سال در امر تولید محصولات ترافیکی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه طراحی، تامین، تولید، نصب، اجرا و نگهداری تجهیزات ایمنی شهری و جاده ای مشغول به فعالیت است.

این مجموعه همچنین با استفاده از دانش روز و همکاری با شرکت های دانش بنیان توانسته است تولیدات و خدمات خود را به استانداردهای جهانی نزدیک نموده و چشم انداز روشنی در آینده بازار کشور و همچنین صادرات محصولات خود داشته باشد.

چاپ صفحه

بازدید: ۱۲۴۴

مطالب مشابه
دیدگاه ها