نمایش نوار ابزار

اتوماسیونی که سیستم اداری را چابک تر می کند؛
اجرای نسل جدید اتوماسیون اداری تحت وب در هلدینگ آتیه صبا

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

نسل جدید اتوماسیون اداری تحت وب با حضور مهندس ولی آذروش مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا به طور رسمی در شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا رونمایی و اجرا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس آذروش در مراسم رونمایی از سامانه پرگار، اظهار کرد: از ابتدای حضور در مجموعه ، تاکیدمان بر کاهش استفاده از کاغذ در مکاتبات و نظام اداری و اجرای سامانه اتوماسیون بدون کاغذ (Paperless) بود که البته سامانه پرگار خوشبختانه به روز ترین نسخه اتوماسیون اداری است.
وی افزود: استفاده از یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب، علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه‌ها و در نتیجه بهره ور شدن سازمان می‌شود، دستاوردهای چشم‌گیری برای مدیران، کارشناسان، کارکنان و در نهایت محیط زیست خواهد داشت.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا با بیان اینکه چابک سازی نظام اداری در هر مجموعه ای یک ضرورت است، اظهار کرد: این مساله کاملا بدیهی است که در ابتدای شروع کار با مشکلات و سختی‌هایی مواجه شویم و ممکن است نیاز به آموزش‌های بیشتر برای برخی از کارمندان احساس شود، اما در نهایت این سیستم می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر هلدینگ ها و مجموعه ها باشد.
مهندس آذروش با تاکید بر پیگیری مجدانه داشبورد مدیریتی در مجموعه آتیه صبا، تصریح کرد: باید در نظر داشت که قطار توسعه فناوری در دنیا با سرعت در حال گذر است و هر چه در رسیدن و سوار شدن بر آن تعلل کنیم، بیش از گذشته عقب خواهیم ماند.
همچنین مدیر فناوری اطلاعات هلدینگ آتیه صبا با اشاره به لزوم به کار گیری اتوماسیون اداری در هر مجموعه‌ای، اظهار کرد: سیستم اتوماسیون اداری تحت وب به عنوان یک سیستم جهانی به بهبود ارتباطات سازمانی کمک می‌کند. همچنین ظهور تکنولوژی و مفاهیم جدید و امکان استفاده از اینترنت در نسل سوم سیستم اتوماسیون اداری باعث شد تا مدیران بتوانند از هرنقطه و هر زمان از اطلاعات سازمان خود مطلع شوند.
وی با بیان اینکه سیستم اتوماسیون اداری تحت وب محدودیت زمانی و مکانی ندارد و موجب بهبود نظم در کارها خواهد شد، افزود: سیستم اتوماسیون پرگار با کامل‌ترین شکل و امکانات منحصر به فرد سیستم می‌تواند تمام فرآیندهای سازمانی، پایش های ارسال و دریافت، پیگیری کارها، مکاتبات و… را با سرعت بالا و امنیت پاسخگو باشد.
مدیر فناوری اطلاعات هلدینگ آتیه صبا، یادآور شد: در ادامه پروژه ارتباط ECE و ارتباط مستقیم با شرکت‌های تابعه هلدینگ، در این سیستم درنظر گرفته شده است که به زودی اجرایی و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و کلیه شرکت‌های تابعه ملزم به ارسال و دریافت مکاتبات خود با هلدینگ آتیه صبا از این طریق خواهند بود.

چاپ صفحه

بازدید: ۳۰۳۶

مطالب مشابه
دیدگاه ها